Klaasist aiamaja

Kui sa soovid rohkem ruumi oma maakodus töötamiseks või lihtsat viisi oma aia integreerimiseks suvemaja interjööriga, siis klaasist aiamaja võib olla su jaoks ideaalne lahendus. Pea meeles, et kõige avatum aiamaja turul pakub sulle vastavalt vajadusele võimalust nautida mugavalt suvist õuekeskkonda, või vajadusel ennast sellest isoleerida sälititades aiamaja klaasist seinte abil suurepärase vaate.

Domelor aiamaja

Naudi klaasist aiamaja abil õues toas olemise tunnet

Klaasist aiamajad pakuvad oma peaaegu täielikult läbipaistva disaini tõttu erakordset vaadet. Kuna vaatevälja ees on ainult klaas, tunnevad klaasist aiamaja sees olevad inimesed õues viibimise tunnet, kuid saavad varju tuule, vihma ja tugevate päikesekiirte eest. 

See on oluline erinevus võrreldes maakodus oleva lehtla või terrassi võimalustega. Klaasist aiapaviljon integreerib aeda sinu koduse sisemuse, võimaldades sul oma tegevustega siseruumidest õue liikuda.

Domelor aiamaja

Klaasist aiamaja igasse aeda

Klaasist aiamajad on ehitatud modulaarse, kohandatava kujundusega, mis tähendab, et sinu aia jaoks on saadaval klaasist aiamaja, mis sobib sinu isegi siis, kui sul on veidra kujuga aed. Saad nii oma kodule tõeliselt isikupärase ja suurejooneliselt kaasaegse täienduse. 

Aiapaviljon on võimalik täiendada erinevate funktsioonidega, mis vastavad sinu pere vajadustele. Näiteks võid paigaldada ülestõstetava päikesevarju, mis annab täiendava reguleeritava varju, kui päikesevalgus tundub segavat. Samuti võib lisada energiasäästliku LED-valgustuse, mis võimaldab sul pärast pimeduse saabumist klaasist aiamaja kasutada pere ja külalistega lõõgastumiseks.

Klaasist aiapaviljonid toimivad ka kui klaasist grillmaja, mis vihmase või tuulise ilma korral on paremaks ja mugavamaks lahenduseks grillimise jätkamiseks kui terass. Aiamaja klaasist katus ja seinad pakuvad sulle vihma ja tuule eest kaitset ning väliköök jätkab täistuuridel küpsetamist tulgu taevast või rahet.

Domelor aiamaja

Kiire paigaldus

Klaasist aiamaja saab aeda paigaldada kiiresti. Hea uudis on ka see, et sul pole enamikul juhtudel klaasist aiamaja paigaldamiseks ehitusluba vaja. Siiski on mõistlik igaks juhuks kontrollida kohalikult omavalitsuselt, kas kavandatav aiamaja vastab nende kriteeriumidele ja erireeglitele, mis võivad sinu kinnisvara suhtes kehtida.

Naudi oma aeda aastaringselt

Paljud vanemate ja puidust aiamajade omanikud kurdavad, et nende paviljon on talvekuudel liiga külm ja kuumeneb suvel kiiresti üle, muutudes kuumaks nagu kasvuhoone. Klaasist aiamajad on aga valmistatud kõige kaasaegsematest materjalidest ja tänu suurepärasele soojustõhususele on neid võimalik kasutada igal ajal aastas.

Loodusliku päikesevalguse ja õues viibimise nautimine on sinu tervisele kasulik mitmel viisil, muu hulgas stressi maandamisel. Seega klaasist aiamaja soetamine on parim kingitus, mida sa oma perele teha võid.

Domelor aiamaja
Domelor aiamaja