Kuidas valida päikesevari?

Päikesevarjud on suurepärane valik, et tekitada varjualune kas aias või rõdul. Päiksevarjud on erinevast materjalist ja kujust, mis lubaba valida suurest valikust. Soovid leida suure valiku erinevaid päiksevarjusid, siis vali päikesevari Kaup24 või Hansaposti e-poest. Alustades päikesevarjude valikut, mõtle läbi ka mis värvi päikesevari sulle sobib? Erksavärgilised päiksevarjud ei pruugi olla kõige parem valik rohelisse loomulikku aeda.

Vaata ka, et päikesevari oleks vastupidav ning seda oleks võimalik korralikult kinnitada. Eesti suveilmad võivad olla väga tuulised ja teinekord võib suurem torm sinu päikesevarju ära lõhkuda. Vaevalt soovib keegi meist minna ka seda suure tormiga aiast päästma.

Ära unusta ka päikesevarju kuju. Paljud päikesevarjud võivad alguses tunduda suurepärane valik rõdule aga hiljem võib selguda, et neid on väga raske kas paigaldada, sest ruumi jääb väheseks või päikesevari katab ära kogu vaba pinna. Külmemate ilmade puhul ei taha te arvatavasti istuda ainult päiksevarju all, vaid ka päikese käes.