Mis on jenkkivoodi?

Kõik alates enda jaoks sobivaima valimisest, millega arvestada, kust osta ja palju muud.

Mis on jenkkivoodi? Jenkkivoodid (ka kontinentaalvoodid) on suurepärane viis oma elukvaliteedi parandamiseks, mis paljudele meist on seotud hea une saamisega.

Kontinentaal madrats koosneb kolmest erinevast kihist – pealmine madrats, vedrumadrats ja lõpuks kastmadrats päris all.

Kolme eraldi madratsi kasutamise tõttu ei ole täiesti vale nimetada kontinentaalvoodit “printsess hernel” voodiks. Sellised jenkkivoodid pakuvad võrratut mugavust, eriti võrreldes tavaliste üle Eesti leiduvate vooditega. Voodi kokkupanemiseks kasutatakse keerukat mootorite ja juhtelektroonika süsteemi, mis tagab teile ainult parima kvaliteedi.

Samal ajal teatavad paljud inimesed palju paremast unest tänu erinevate madratsitüüpide segunemisele, mis pakub kogu öö kehale suuremat tuge. Kõrge kõrgus muudab ka hommikuse tõusmise – ja õhtul pikali heitmise – tunduvalt lihtsamaks. Midagi, mis muutub vanusega aina olulisemaks.

Mis on jenkkivoodi? – Kõrgus loeb rohkem kui kunagi varem.

Samuti on oluline jälgida voodis lamavate inimeste pikkust. Mida lähemale 2 meetrile, mis on enamiku kontinentaalsete madratsite tavaline pikkus, lähete, seda halvemini suudab jenkkivoodi 120×200 teie keha magades toetada. Samas võid tunda, et voodi pole piisavalt pikk, mis võib segada und.

Voodi peaks alati olema vähemalt 10 cm pikem kui kõige pikem isend, kes sellel lamab. Seega, kui olete pikem kui 1,90, peaksite kaaluma suurema pikendatud kontinentaalvoodi (kontinentaalvoodi 120×200 ning kontinentaalvoodi 180×200) ostmist. Enamik hästivarustatud jaemüüjaid ja veebipoode kannavad seda pikkusega 2,10 ja 2,20.

Mis on jenkkivoodi? – Suurepärane koostekvaliteet, mis teenib teid kogu elu.

Madratsid ja vooditehnoloogia on jõudnud kaugele. Algselt valmistati madratsid looduslikest materjalidest, nagu juuksed, vill, udusuled ja muud asjad. Moodne madratsi paksus ja materjali kvaliteet seevastu on erakordsed. Kastipadi, mis toimib voodi alusena.

Voodi mugavust reguleerib keskel olev vedrumadrats. Madratsi pealmine kiht võib asuda voodi ülaosas, kus te puhkate. See kattemadrats on sageli damastiga kaetud ja sellel on suurem polsterdus.

Mis on jenkkivoodi? – Lihtne pesta ja hooldada.

Madratsi pealmist kihti ehk katet on lihtne pesta ja uue kattega asendada. Tõmblukk on ülemisel küljel, mis teeb katte vahetamise ja pesemise lihtsaks. Mis on jenkkivoodi? Suurepärane valik teie koju ja ellu.